Premier Farnell oferuje produkty do druku 3D oraz materiały edukacyjne na ten temat


Premier Farnell oferuje bogaty wybór produktów związanych z drukiem 3D oraz obszerne materiały pomocnicze na ten temat, a w tym nową, specjalną sekcję strony internetowej Farnell element14 i szereg webinariów, w których objaśniane są wszystkie aspekty tych technologii.

Wśród rozwiązań druku 3D, dostępnych w sklepie Farnell element14, znaleźć można produkty od dostawców specjalizujących się w różnych technologiach druku, zarówno dla domu, jak i do zastosowań profesjonalnych, począwszy od Lulzbot, Multicomp, Creality i Makergear, a kończąc na Craftbot, i Photocentric.

Specjalna sekcja na stronie internetowej dostarcza informacji na temat materiałów do druku 3D, dostępnych w sklepie Farnell element14. Wśród nich znaleźć można nie tylko PLA (Polylactic Acid) i materiały kompozytowe, oparte o PLA, ale też profesjonalne materiały, takie jak ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene), PETG (polyethylene terephthalate glycol) i TPU / TPE (Thermoplastic Polyurethane).

Społeczność element14 przygotowała także serię webinariów, by wspierać swoich członków, którzy zaczynają przygodę z drukiem 3D. Nowe, 4-częściowe webinarium zastało przygotowane tak, by nauczyć członków społeczności, jak wybrać drukarkę 3D i wykonać pierwszy wydruk, a nawet jak przygotować własne, użyteczne elementy. Pierwsze trzy webinaria już teraz są dostępne do pobrania, a czwarta część pojawi się 13 grudnia o godzinie 19:00 czasu GMT. Webinaria trwają jedną godzinę i są prowadzone przez członka społeczności element14, Phila Hutchinsona.

Wybór drukarek 3D, materiałów i treści na temat druku 3D, dostępnych w ofercie firmy Farnell element14, można znaleźć pod adresem: https://pl.farnell.com/c/narzedzia-i-akcesoria-produkcyjne/drukarki-3d-i-akcesoria/materialy-do-drukowania-3d

Aby dołączyć do społeczności element14 i pobrać webinaria na temat druku 3D, należy odwiedzić stronę: www.element14.com/welcome.

O autorze