Strefa start-upowa na Embedded World 2019

Pierwszy raz na embeded world Exhibition&Conference pojawi się strefa start-upowa; wiodące międzynarodowe targi odbędą się w Centrum Wystawowym w Norymberdze w dniach 26- 28 lutego 2019. Specjalna strefa wystawowa w samym sercu targów oferuje młodym firmom z sektora technologii wspaniałą możliwość zaprezentowania się na międzynarodowej arenie.

„Odwiedzający pragną więcej świeżych pomysłów od młodych innowacyjnych firm. I to jest właśnie to, co im dajemy poprzez stworzenie strefy start-upowej dla następnego embedded world. Już teraz jesteśmy więcej niż tylko zadowoleni z liczby młodych przedsiębiorców, którzy się zarejestrowali. To wyraźnie pokazuje nam, że bardzo innowacyjny i żywy sektor embedded oferuje ogromny potencjał założycielom start-upów”, mówi Benedikt Weyerer, dyrektor targów embedded world w Norymberdze.

Strefa start-upowa została ulokowana w sercu targów w hali 3A, która została zaprojektowana przez architektów Zaha Hadid i jest jedną z najnowszych sal norymberskich targach. „Strefa start-upowa idealnie pasuje do wyróżniającej się przestrzeni hali 3A, jednej z supernowoczesnych hal”,  dodaje Weyerer.

Idealne dopasowanie do start-upów i młodych firm

Firmy, mające mniej niż 5 lat i mniej niż 20 pracowników, które chcą przedstawić swoje innowacyjne produkty, rozwiązania, pomysły i/ lub usługi międzynarodowemu gronu specjalistów ze społeczności embedded, są proszeni o zaprezentowanie się w strefie start-up. Specjalna strefa do prezentacji niemieckich i międzynarodowych start-upów jest przeznaczona wyłącznie dla nowych wystawców.

Pakiet strefy start-up

Pakiet obejmuje powierzchnię stoiska w pawilonie, konstrukcję stoiska z wysokiej jakości wyposażeniem, takim jak meble, oświetlenie, zasilanie, sprzątanie i wywóz śmieci w trakcie imprezy, opłata AUMA i wiele więcej. Obejmuje również usługi marketingowe, możliwość zaprezentowania się na forum wystawców oraz możliwość przesłania zgłoszenia firmy do nagrody embedded w kategorii start-up. Trzy najlepsze zgłoszenia otrzymają budżet w wysokości 45 000 euro.

Historia sukcesu embedded world

Targi embedded world to prawdziwy sukces. Od samego początku targi i wystawy nieustannie się rozwijają, a perspektywy na 2019 są naprawdę obiecujące. Impreza wciąż się rozrasta, a zarezerwowany obszar wystawowy znacznie przekracza już ten z 2018 roku. Na następnym embedded world pojawi sie też sporo nowości. „Aby jeszcze łatwiej można było dotrzeć do stoisk wystawców, powstanie dodatkowe wejście do hali 3A, które będzie łatwo dostępne z parkingu a także jako jeden z przystanków na trasie autobusowej.”, mówi Weyerer. Ponadto, prócz platform dyskusyjnych „Bezpieczny dla przyszłości” i „Wizja komputerowa”, pojawią się dwa nowe panele: „RISC-V” i „Wbudowana Inteligencja”. Dyskusje wśród wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów odbywają się na forach wystawców.

Darmowe wejście na embedded world 2019

Korzystając z kodu ew19PR możesz zapewnić sobie darmowe wejście na targi embedded world 2019. Kod może zostać wykorzystany na stronie www.embedded-world.de/gutschein. Po rejestracji natychmiast otrzymasz elektroniczny bilet uprawniający do wejścia na targi embedded world.

Rejestracja na konferencje

Możesz także zarejestrować się na konferencje embedded world i na multimedialne wystawy. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź w poniższy link: www.embedded-world.de/conferences.

Więcej informacji i wskazówek takich jak rozmieszczenie stanowisk, szczegółowy plan konferencji, najnowsi wystawcy oraz katalog produktów a także wskazówki dotyczące podróżowania, na stronie www.embedded-world.eu.

Zapraszamy do śledzenia nas na Twitterze: @embedded_world

Kontakt dla prasy i mediów:

Szczegóły dla wystawców oraz informacje dotyczące najnowszych produktów są dostępne na: www.embedded-world.de/exhibitors-products

Wszystkie notki prasowe i więcej szczegółowych informacji, filmy oraz zdjęcia są dostępne na: www.embedded-world.de/en/news.

O autorze