Panel „Bezpieczeństwo w przyszłości” na Embedded World 2019

Po wielkim sukcesie w poprzednich trzech latach, panel dyskusyjny podczas drugiego dnia targów Embedded World odbędzie się w tym roku po raz czwarty. Hasłem głównym będzie „Bezpieczeństwo dla przyszłości”. Tematyka panelu obejmie wszystkie aspekty bezpieczeństwa systemów wbudowanych, a także ochronę komputerów i kanałów komunikacyjnych. Głównym przedmiotem dyskusji będzie ochrona połączeń w sieciach IoT. Dyskusja skupi się na tym jak zmieniające się wymagania dotyczące ochrony danych oraz bezpieczeństwa funkcjonalności mogą się ze sobą wiązać. Eksperci omówią także środki, jakie należy podjąc, aby osiągnąć oba cele.

Dyskusja będzie moderowana przez prof. Petera Fromma z Uniwersytetu z Darmstadt. Wystąpią na nim trzej eksperci z ogromną wiedza: prof. Peter Liggesmeyer, dyrektor naukowy Instytutu Eksperymentalnego Programowania (IESE) z Kaiserslautern, Thomas Pilz, Partner Zarządzający specjalistów od bezpieczeństwa Pilz GmbH & Co. KG in Ostfildern, a także Nigel Stanley, CTO Centrum technologii operacyjnej i cyberbezpieczeństwa przemysłowego firmy TUV Rheinland.

„Panel dyskusyjny Bezpieczeństwo dla przyszłości jest już stałym punktem targów. Jesteśmy zachwyceni tym, że po raz kolejny możemy zaprosić ekspertów do dyskusji. To będzie bardzo ekscytujące jeszcze raz usłyszeć co mają do powiedzenia specjaliści z zakresu bezpieczeństwa.”. Mówi Benedikt Weyerer, Dyrektor Wykonawczy targów Embedded World.

Profesor Axel Sikora, przewodniczący komitetu doradczego konferencji Embedded World oraz konferencji Embedded World dodaje. „Mam nadzieję na interesujące rozmowy, które rzucą nowe światło na problemy bezpieczeństwa funkcjonalnego oraz ochrony danych. Nawet teraz wiadomo, że bez jednego nie ma drugiego”.

Strefa cybezbezpieczeństwa na Embedded World 2019

Problemy natury bezpieczeństwa nie tylko pełną kluczową rolę podczas panelu dyskusyjnego, ale również są sercem specjalnej strefy. W hali 4A uczestnicy mogą się dowiedzieć jak należy zabezpieczać systemy wbudowane przed atakiem, jakie narzędzia sprzętowe i programowe są na rynku, a także jakie ataki są przeprowadzane w sektorze urządzeń wbudowanych.

Darmowe wejście na embedded world 2019

Korzystając z kodu ew19PR możesz zapewnić sobie darmowe wejście na targi embedded world 2019. Kod może zostać wykorzystany na stronie http://www.embedded-world.de/voucher. Po rejestracji natychmiast otrzymasz elektroniczny bilet uprawniający do wejścia na targi embedded world.

Więcej informacji i wskazówek takich jak rozmieszczenie stanowisk, szczegółowy plan konferencji, najnowsi wystawcy oraz katalog produktów a także wskazówki dotyczące podróżowania, na stronie www.embedded-world.eu.

O autorze