LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
IoT

Premier Farnell ogłasza powstanie serwisu Embedded Hub

Premier Farnell ogłosił uruchomienie serwisu Embedded Hub – miejsca w Internecie, które będzie gromadzić bogaty zbiór informacji i materiałów wspierających inżynierów tworzących projekty urządzeń wbudowanych na wszelkich etapach ich prac. Do serwisu Embedded Hub można się dostać poprzez stronę internetową Farnell Element14.

Serwis Embedded Hub zabiera projektantów w podróż przez cztery główne obszary wiedzy: badania, projektowanie, prototypowanie i testowanie. W każdym z tych obszarów daje błyskawiczny dostęp do materiałów, w tym kart katalogowych produktów, ich not aplikacyjnych, dokumentacji i linków do powiązanych treści w społeczności element14. Projektanci mogą przebyć podróż poprzez te obszary wiedzy i w każdym z nich znaleźć potrzebne wsparcie. Inżynier poszukujący, przykładowo, mikroprocesorów lub układów programowalnych, będzie poprowadzony także do powiązanych komponentów, takich jak pamięć, układy zarządzania poborem mocy, podzespoły interfejsowe lub złącza, jakie mogą być potrzebne by wykonać kompletny projekt.

Projektanci będą mogli także otrzymać dostęp do informacji w następujących tematach:

  • Zestawy deweloperskie, komputery jednopłytkowe i powiązane z nimi narzędzia programowe, takie jak kompilatory, systemy operacyjne, systemy pośrednie i narzędzia EDA/CAD oraz bogate, łatwo dostępne zbiory informacji i wsparcie.
  • Projektowanie systemów wbudowanych w konkretnych obszarach zastosowań, a w tym na potrzeby Internetu Rzeczy, automatyki przemysłowej i sterowania, urządzeń bezprzewodowych, systemów czujnikowych, zarządzania mocą, sterowania silnikami, oświetlenia, wyświetlaczy i w odniesieniu do wiodących na rynku, kompletnych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji do urządzeń wbudowanych.

Aby uzyskać dostęp do serwisu Embedded Hub firmy Farnell element14, odwiedź stronę https://pl.farnell.com/embedded-hub.

Serwis Embedded Hub jest dostępny także w języku niemieckim, pod adresem: https://de.farnell.com/embedded-hub.