LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

[CZTERY MIASTA] Jubileuszowa, piąta edycja Wireless Day

W dniach 03-06.06 odbędzie się V edycja Wireless Day. JM elektronik, razem ze współorganizatorami szkolenia, firmami Microchip, Gemalto i Kerlink zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniu.

Razem z firmami Microchip i Kerlink będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami w technologii LoRaWAN. Firma Microchip zaprezentuje ponadto możliwości protokołu MiWi – stosu, przenzaczonego do tworzenia sieci topologii P2P, STAR czy MESH.

Podczas Wireless Day 2019 odbędą się warsztaty praktyczne w oparciu o układy Microchip.

Współorganizatorem szkolenia jest także firma Gemalto – światowy producent certyfikowanych modułów i terminali LTE. Inżynierowie przybliżą możliwości i funkcjonalności technologii LTE Cat.M/NB-IoT, a także przedstawią nowości z firmowej oferty.

Zupełnie nowym aspektem, który także pojawi się podczas tegorocznego szkolenia, będą rozwiązania Power Solutions w aplikacjach IoT: baterie, ogniwa, kontrolery zasilania/ładowania, etc.

Szkolenie przewidziane jest dla osób decydujących o kierunkach rozwoju przedsiębiorstw – menadżerów, inżynierów, konstruktorów, pracowników działów R&D.

Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim. Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny. Pełna agenda szkolenia już wkrótce.

Szkolenia odbędą się w czterech miastach:

  • 3 czerwca w Gdańsku,
  • 4 czerwca w Warszawie,
  • 5 czerwca we Wrocławiu,
  • 6 czerwca w Krakowie.

Ze względu na możliwości organizacyjne szkolenia mają limitowaną ilość miejsc, dlatego organizator prosi o jak najwcześniejsze zgłoszenia chęci uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza.

Portal Mikrokontroler.pl jest patronem medialnym wydarzenia!

Autor: JM elektronik