Avnet Silica upraszcza dostęp do projektowania i produkcji układów ASIC

Avnet ASIC Solutions oferuje pełne wsparcie w zakresie projektowania, a także produkcji układów ASIC. W ciągu 30 lat pracy, wykonane zostało 350 kompletnych projektów. Avnet obejmuje pełny zakres usług związanych z układami ASIC w strefie EMEA – od specyfikacji do produkcji masowej.

Avnet ASIC Solutions ma ugruntowane relacje ze wiodącymi fabrykami, a także proponuje wsparcie w zakresie wiedzy technologicznej, nawet przy procesie 7 nm EUV dla układów cyfrowych, analogowych lub mieszanych. Eksperci są w stanie doradzić proces technologiczny, który najlepiej odpowiada danej aplikacji i oferuje najlepszy stosunek wydajności do ceny.

Avnet oferuje również rozwiązania dotyczące wymiany komponentów na koniec cyklu życia. Pozwala to uniknąć przeprojektowania i ponownej certyfikacji systemu, gdyż zamienniki mają kompatybilne wyprowadzenia. Można wymienić stare układy ASIC i FPGA z możliwością implementacji napięcia rdzenia w wysokości 5 V lub 5/3,3 V.

Więcej informacji na temat oferty na stronie: https://www.avnet.com/wps/portal/silica/manufacturers/m/avnet-asic-solutions

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adres e-mail: asic-solutions@avnet.eu

Avnet Silica zaprasza też na prezentację oferty dotyczącej projektowania układów ASIC, która odbędzie się 7 maja 2019 w Monachium.

O autorze