Firmy RS Components i AVX ogłaszają partnerstwo w zakresie globalnej dystrybucji

Firma RS Components ogłosiła partnerstwo w zakresie globalnej dystrybucji z firmą AVX Corporation, wiodącym producentem zaawansowanych podzespołów pasywnych, systemów połączeń, czujników, elementów sterujących i anten. Umowa umożliwia firmie RS pełne wykorzystanie oferty firmy AVX i zagwarantowanie klientom szybszego dostępu do jej nowych produktów.

Osiągnięcie porozumienia stało się możliwe, ponieważ firma AVX, lider rynku w zakresie kondensatorów MLCC i kondensatorów tantalowych, kontynuuje rozszerzanie swojej oferty innowacyjnych komponentów przeznaczonych do szybko rozwijających się zastosowań, takich jak IoT. Umowa zapewnia klientom firmy RS dostęp do wysokowydajnych kondensatorów, w tym do kondensatorów polimerowych do wzmacniaczy RF i filtrowania. Poza czujnikami i antenami oferta obejmuje także coraz większą liczbę cewek wielowarstwowych, zabezpieczeń obwodów, rozwiązań z zakresu połączeń i bezpieczników SMD w małych rozmiarach.

Oferta firmy AVX nie tylko wzbogaca kompleksową gamę podzespołów pasywnych wiodących marek dostępnych dla klientów firmy RS, ale także zawiera szeroki wybór półprzewodników, modułów magnetycznych, rozwiązań z zakresu połączeń, części elektromechanicznych i obudów, które pozwalają klientom pozyskać dużą część pozycji z listy materiałów dla każdego produktu. Firma RS oferuje również bogatą gamę produktów dla inżynierów, w tym sprzęt do przeprowadzania testów i wykonywania pomiarów, urządzenia zabezpieczające i dostęp do narzędzi do projektowania poprzez społeczność online DesignSpark.

O autorze