Promocja z okazji 30-lecia Grupy RENEX

Grupa RENEX ogłasza promocję -30% na wszystkie narzędzia ręczne dostępne na nowej stronie internetowej. Promocja będzie obowiązywać tylko 30 lipca i została zaplanowana z okazji 30-lecia działalności.

Na stronę zapraszamy już dziś – dobrze już zapełniać koszyk, ale z zamówieniem zdecydowanie lepiej poczekać do 30 lipca.

www.sklep.renex.pl

RENEX w nowej odsłonie

Grupa RENEX zaprezentowała nową stronę internetową. Nowością jest rozbudowany sklep już teraz obejmujący już teraz 3500 produktów – od tych najprostszych, jak stacje lutownicze i materiały zużywalne po zaawansowane roboty przemysłowe. Całość została oparta o przejrzysty i intuicyjny interface, dzięki czemu, mimo ogromnej ilości pozycji, łatwo odnajdziemy produkty i informacje, których potrzebujemy.

Oprócz segmentu sklepu, strona zawiera również część informacyjną przedstawiającą struktury Grupy RENEX, jej działalność i założenia. RENEX podkreśla, że nowa strona internetowa wpisuje się w dynamiczny rozwój Grupy i wynika z dążenia do zachowania najwyższej jakości świadczonych przez nią usług.

Wpisując się w oczekiwania współczesnych odbiorców wszystkie funkcjonalności strony są w pełni dostępne zarówno w trybie desktopowym jak i mobilnym.

www.renex.pl

O autorze