Tespol na imprezach branżowych we wrześniu 2019

Tradycyjnie, na początku jesieni można zauważyć dużą aktywność firmy Tespol na wydarzeniach branżowych. Przedstawiciele tej firmy zazwyczaj spędzają jesień w licznych podróżach związanych z ogólnopolskimi imprezami – targami i konferencjami. Również i w tym roku przedstawiciele firmy wyruszają w trasę, podczas której odwiedzą najważniejsze wydarzenia branżowe odbywające się w Polsce.

Kalendarz imprez jest bogaty:

  • Od 3 do 6 września stoisko firmy Tespol będzie można odwiedzić w Kielcach na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego; stoisko E-29. Targi są miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata.
  • Tradycyjnie firma Tespol bierze również udział w Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich – Energetab 2019, które odbędą się w dniach 17-19 września w Bielsku-Białej; stoisko F 8. Energetab to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego oraz miejsce spotkań przedstawicieli branży elektrotechnicznej.
  • Tespol pojawi się również na sympozjum dotyczącym przetwarzania sygnałów – Signal Processing Symposium 2019. Odbędzie się ono w dniach 17-19 września.
  • Także na XII Krajowych Warsztatach Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC  organizowanym przy udziale i na terenie Politechniki Wrocławskiej w dniach 18 -20 września pojawią się przedstawiciele firmy, na stoisku 5.
  • Tespol weźmie udział także w targach kolejowych Trako w Gdańsku, w dniach 24-27 września. Prezentowane będą tam rozwiązania stworzone specjalnie dla branży kolejowej. Numer stoiska: F29.

Więcej informacji: Tespol Sp. z o.o., ul. Klecińska 125, 54-413 Wrocław, tel.: 71 783 63 6, www.tespol.com.pl.

O autorze