Praktycy EMC jednoczą siły. Efekt? Mniej problemów więcej współpracy.

10-11 października we Wrocławiu odbędzie III edycja konferencji EMC for Business. Praktycy dla praktyków. Organizatorem wydarzenia jest Tomasz Utkowski, który od lat szkoli inżynierów i promuje w branży elektronicznej wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu projektowania elektroniki.

EMC for Business

– “Projektowanie, testy w laboratorium, produkcja urządzeń zgodnie z wymogami – na każdym z tych etapów pojawią się problemy. Wzrastają koszty a termin oddania projektu się wydłuża. To rzeczywistość naszej branży, dlatego wymiana doświadczeń i wspólne testowanie to jedyny klucz do sukcesu ” – mówi Tomasz Utkowski, właściciel i trener w EMC for Business

150-ciu uczestników, podczas dwóch dni konferencji wysłucha ośmiu wykładów w formie case study i weźmie udział w czterech z ośmiu, dowolnie wybranych warsztatach. Wśród omawianych tematów, pojawią się m.in.: poprawa odporności jako problem interdyscyplinarny, przesłuchy w PCB, kompatybilność systemów bezprzewodowych, proces przygotowania produktu do testów czy projektowanie układów scalonych dla zaawansowanych.

Głównym Sponsorem jest firma Schurter Electronics Sp. z o.o.. Sponsorzy:
Helmar Jacek A. Dobrowiecki
wraz z partnerami NARDA-PMM oraz ASTAT Sp. z o.o. wraz z partnerami EMC Partner i Gaus Insstruments. Wystawcy: ETS-Lindgren.

Szczegóły wydarzenia oraz możliwość rezerwacji miejsca, na stronie: https://emc4b.com/

Portal Mikrokontroler.pl jest patronem medialnym wydarzenia!

O autorze