[WIDEO] Dinkle Bus – uniwersalny system obudów

Dinkle Bus to uniwersalny system obudów do montażu na szynie DIN przeznaczony do aplikacji interfejsowych i przemysłowych, który wyznacza nowe standardy elastyczności i miniaturyzacji. Jest to kompaktowa konstrukcja zapewniająca integrację najnowszych interfejsów komunikacyjnych w jednym wygodnym rozwiązaniu.

Obudowy Dinkle Bus umożliwiają łatwy montaż na szynie DIN TS-35 za pomocą sprężynowych zacisków typu push-in. Zaciski są asymetryczne, co oznacza, że nie można podłączyć odwrotnie urządzenia do szyny oraz zasilania. Standardowe szerokości obudów to 12 mm, 20 mm, a także, na życzenie, 40 mm. Dostęppne są również obudowy w wersji Etherbus, z czterema dodatkowymi wyprowadzeniami.

Na życzenie klientów producent może dokonać modyfikacji obudowy. Modyfikacje mogą obejmować: kształt obudowy, kolor i wycięcia na panelu przednim. Istnieje również możliwość zamówienia obudowy bez wycięć na panelu.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji wideo obudów Dinkle Bus:

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy kontaktować się z przedstawicielem handlowym Codico w Polsce, Albertem Kobyłeckim, albert.kobylecki@codico.com. tel. +48 882 183 693

O autorze