Dzikie karty na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2020 do zdobycia na Warsaw Industry Week – 13 i 14 listopada 2019

Grupa RENEX ogłosiła, że pierwszego i drugiego dnia Targów Warsaw Industry Week zostaną zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020.

Chętni zmierzą się z krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas RENEX Soldering Championship (Mistrzostw Polski w Lutowaniu).

Jak podkreślają organizatorzy, to wyjątkowa okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już – edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki.

Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku RENEX (hala E, numer 210) na bieżąco – 13. i 14. listopada.

W dniach konkursu odbędzie się również wydarzenie specjalne – Pojedynek Człowieka z Robotem – w trakcie którego czołowi polscy specjaliści w lutowaniu, reprezentanci kadry Polski, zmierzą się z najwyższej klasy robotem lutowniczym. Pierwszego dnia konkursu w szranki staną Robot Lutowniczy REECO oraz Mistrz Polski w Lutowaniu 2016 – Grzegorz Maliszewski. Drugiego z robotem zmierzy się Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu, kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko Grupy RENEX (hala E numer 210 i 107).

Patronem medialnym Mistrzostw Polski w Lutowaniu jest portal Mikrokontroler.pl!

O autorze