LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

RS Components wprowadza nową serię ekonomicznych przetwornic DC-DC firmy TRACO Power

RS Components wprowadził do oferty serię przetwornic DC-DC 1 W i 2 W firmy TRACO Power, które są odpowiednie do szerokiej gamy zastosowań, zwłaszcza tych, które mają kluczowe znaczenie dla kosztów i są związane z rygorystycznymi ograniczeniami dotyczącymi przestrzeni.

Seria izolowanych przetwornic TBA składa się z czterech typów przetwornic DC-DC 1 W i 2 W i obejmuje wersje TBA 1/1E/1HI 1 W oraz serię TBA 2 z modułami 2 W. Każda z przetwornic dostępna jest w obudowie SIP. Seria TBA została zaprojektowana jako niedrogie rozwiązanie z nieregulowanymi wyjściami, ale bez kompromisów w zakresie jakości i trwałości eksploatacyjnej.

Dzięki nowej konstrukcji przetwornice udoskonalają uznane w branży funkcje i zapewniają zintegrowane, ciągłe zabezpieczenie przeciwzwarciowe, zakres temperatur pracy od -40 do +85°C bez obniżania wartości znamionowych oraz izolację we/wy na poziomie 1500 lub 3000 V(DC).

Inne kluczowe parametry techniczne obejmują wybór napięcia wejściowego 5, 12 lub 24 V (DC), jak również 3,3 V w przypadku serii TBA 1, tolerancję wejścia ±10%, sprawność do 84% i wybór obudów SIP-4 lub SIP-7.

Przetwornice DC-DC z serii TBA firmy TRACO Power są dostępne w RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

Autor: RS Components