Farnell poszerza wybór aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Keysight

Farnell wzbogacił swój wybór aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Keysight. Wprowadził do sprzedaży m.in. oscyloskopy serii X 4000 i X 6000, zasilacze N6700, cyfrowe multimetry 3458A, jednostki akwizycji danych 34980A i mierniki RLC E4980AL.

Farnell Keysight

Inżynierowie mogą teraz skorzystać z pełnego wyboru produktów marki Keysight, dostępnych w sklepie Farnell. Wszystkie z nich są objęte standardową, 3-letnią gwarancją producenta. Zapewniają niezrównaną uniwersalność oraz możliwości ulepszania sprzętu poprzez jego aktualizacje. Aparatura marki Keysight cechuje się elastycznością pod względem sposobów łączenia jej z innymi przyrządami i urządzeniami. Pozwala również na prowadzenie zautomatyzowanych testów z użyciem intuicyjnego oprogramowania BenchVue.

Asortyment produktów Keysight

W ramach poszerzonego wyboru produktów marki Keysight, dostępnych obecnie w firmie Farnell, znajdują się m.in.:

  • Cyfrowy multimetr 3458A to najszybszy, najbardziej uniwersalny i najdokładniejszy multimetr, jaki kiedykolwiek zaoferowała firma Keysight. Pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki swojej niespotykanej dotąd wydajności i dokładności, a także uniwersalności wykonywania pomiarów. Multimetr jest w stanie dokonywać do 100 tysięcy odczytów na sekundę. Potrafi utrzymać przez całą dobę dokładność pomiaru napięcia stałego na poziomie 0,6 ppm i pomiaru rezystancji na poziomie 2,2 ppm.
  • Zasilacze serii N6700 reprezentują zupełnie nową kategorię aparatury przeznaczonej dla inżynierów działów badawczo-rozwojowych, zapewniając niespotykane dotąd korzyści wpływające pozytywnie na produktywność podczas mierzenia czy dostarczania prądu i napięcia do badanych obwodów. Inżynierowie mogą teraz pozyskać informacje na temat poboru mocy badanego sprzętu w ciągu kilku minut. Sterowanie aparaturą jest bardzo łatwe za sprawą prostego w użyciu interfejsu, który na frontowym panelu prezentuje wszystkie funkcje, tak pomiarowe, jak i służące do zarządzania parametrami dostarczanego zasilania.
  • Oscyloskopy serii X 4000 zostały zaprojektowane, by spełniać oczekiwania urządzeń kolejnej generacji. Odświeżają przebiegi czasowe z szybkością 20-krotnie wyższą niż w przypadku rozwiązań konkurencji, zapewniając tym samym niezwykle szczegółowy podgląd sygnału. 12,1-calowy ekran dotykowy stanowi dla użytkownika niezwykle intuicyjny interfejs, który pozwala szybciej prowadzić pomiary. Aparaturę można także całkowicie rozbudować do postaci instrumentu 5-w-1.
  • Oscyloskopy serii X 6000 cechują się najwyższą wydajnością, dzięki czemu ustalają nowe standardy dla oscyloskopów przenośnych. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających inżynierach, którzy potrzebują dużej przepustowości, zaawansowanych możliwości wizualizacji oraz elastyczności. Tą ostatnią zapewniają wbudowane funkcji i interfejs wbudowanego systemu operacyjnego firmy Keysight.
  • Jednostki akwizycji danych, model 34980A są łatwe w instalacji i użyciu, dzięki czemu pomagają projektantom obniżyć koszty pomiarów i przyspieszyć integrację systemów pomiarowych, skracając tym samym czas prac rozwojowych. Omawiana aparatura jest w stanie pracować z sygnałami impulsowymi z częstotliwością do 26,5 GHz. Zapewnia przy tym podstawowe funkcje pomiarowe i mechanizmy sterowania. W jednej obudowie dostajemy wszystkie funkcje pomiarowe multimetru cyfrowego, funkcje zliczania oraz cyfrowe wejścia i wyjścia. Sprzęt dysponuje także wyjściami analogowymi z możliwością generowania podstawowych rodzajów sygnałów.
  • Mierniki RLC, model E4980AL zapewniają najlepszą kombinację dokładności, szybkości i uniwersalności dla szerokiego zakresu komponentów. Cechują się bardzo dużą szybkością i wyróżniającą wydajnością w zakresie niskich i wysokich impedancji. Mierniki sprawdzą się w różnorodnych pracach badawczo-rozwojowych oraz w trakcie badań komponentów i materiałów na potrzeby produkcji.

Pełny wybór produktów marki Keysight jest do nabycia w sklepie internetowym Farnell.

O autorze