Wirtualne wydarzenie Embedded To Go

Arrow Electronics organizuje w dniach 1-3 kwietnia 2020 roku wirtualną wystawę Embedded To Go. Organizator udostępni prezentacje techniczne, informacje o najnowszych technologiach rozwijanych przez producentów, a także umożliwi kontakt z zespołem sprzedaży i inżynierami Arrow.

Uczestnicy będą również mieli możliwość wygrania jednego z 3000 zestawów rozwojowych. Arrow Embedded To Go będzie dostępny przez przeglądarkę internetową komputera lub urządzenia mobilnego. Wymagana jest rejestracja, ale wydarzenie jest bezpłatne.

Prezentacje techniczne będą dostępne w formie webinariów przygotowanych przez dostawców Arrow Electronics. Obejmą tematykę m.in. sztucznej inteligencji, IoT, przetwarzania w urządzeniu brzegowym, precyzyjnych pomiarów, wydajnego przetwarzania danych, a także innych trendów w branży. Dostępne będą również materiały wideo oraz obszerne broszury. Udostępniona będzie również specjalna wyszukiwarka pozwalająca na łatwy dostęp do interesujących materiałów.

Każdego dnia wydarzenia, w godzinach od 9.00 do 17.00 czasu polskiego, uruchomiony będzie chat. Pozwoli to uczestnikom na komunikację z inżynierami Arrow. Eksperci udzielą rad i wskazówek w temacie wiodących technologii, np. mikrokontrolerów , układów FPGA, procesorów, czujników oraz układów komunikacji bezprzewodowej.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie: https://arrow.expo-ip.com/

Możliwość zdobycie zestawu rozwojowego na stronie: www.arrow.com/boards

O autorze