RS Components dodaje do oferty akcesoria ścierne RS PRO do obróbki metali

RS Components dodaje do oferty nową, kompleksową gamę akcesoriów ściernych RS PRO do obróbki metali. Oferta obejmuje tarcze tnące i szlifierskie, a także szeroki wybór produktów do piaskowania i wykańczania.

Oferta akcesoriów ściernych RS PRO obejmuje: akcesoria ścierne warstwowe, takie jak tarcze tnące, w tym wersje o bardzo małej grubości, tarcze szlifierskie i ściernice listkowe, powlekane materiały ścierne, w tym tarcze fibrowe, rolki i arkusze papieru szmerglowego, bloki szlifierskie, arkusze papieru wodoodpornego, tarcze ścierne mocowane na rzep, wszystkie akcesoria do piaskowania, a także szeroką gamę szczotek drucianych, również montowanych na trzpieniu, ściernice garnkowe i stołowe oraz ściernice poliamidowe.

Tarcze do cięcia metalu

Kluczowym elementem oferty jest gama tarcz warstwowych do cięcia metalu, które są dostępne w szerokim zakresie rozmiarów. Zaprojektowano również specjalne, bardzo cienkie tarcze o niskim poziomie drgań do precyzyjnego cięcia arkuszy blachy. Ponadto tarcze te nie zawierają żelaza, siarki ani chloru, dzięki czemu nadają się do cięcia stali nierdzewnej. Wszystkie tarcze tnące i szlifierskie są wykonane z najwyższej jakości surowców, co zapewnia większą trwałość i wydajność. Spełniają wymogi europejskich norm bezpieczeństwa OSA. Oferta obejmuje również szereg cyrkonowych ściernic listkowych, przeznaczonych do usuwania materiału, wykańczania i polerowania. Tarcze te są wykonane na bazie lekkiego włókna szklanego, które pochłania drgania, dzięki czemu są wytrzymałe i bardzo trwałe.

Szczotki druciane

Oferta szczotek drucianych obejmuje szczotki montowane na trzpieniu wykonane z drutu ze stali powlekanej mosiądzem lub ze stali nierdzewnej. Dostępne są również szczotki garnkowe przeznaczone do szlifierek kątowych i innych narzędzi oraz szczotki ze stali nierdzewnej do szlifierek stołowych. Oferta obejmuje także poliamidowe krążki szlifierskie, które mają specjalną konstrukcję i powłokę z żywicy syntetycznej do usuwania rdzy, farby, niebieskiego nalotu i innych zanieczyszczeń.

Asortyment ściernic listkowych RS PRO jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów i klas. Ściernice te służą do usuwania zadziorów i czyszczenia różnych materiałów, w tym stali nierdzewnej, stali standardowej/stopowej, aluminium i metali nieżelaznych.

Gama produktów ściernych RS PRO jest obecnie dostępna w sklepach RS w regionach EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

O autorze