[WEBINARIUM] Inteligentne fabryki: 5 etapów testowania sieci 5G

Rohde & Schwarz zaprasza na webinarium, które będzie poświęcone sieci 5G możliwości technologii w automatyzacji w inteligentnych fabrykach. Pokaże także w jaki sposób dokładne testowanie pozwala zaimplementować sieć o dobrych parametrach i wysokiej jakości usług.

Możliwości sieci 5G, takie jak szybki transfer danych oraz interaktywność, pozwalają inteligentnym fabrykom na stworzenie sprawnych, adaptowalnych i zautomatyzowanych środowisk produkcyjnych. Tym niemniej implementacja sieci wymaga wyższej wydajności sieci, stabilności, a także możliwie najniższych opóźnień. Podczas webinarium omówione zostanie w jaki sposób dokładne i wnikliwe testowanie sieci na każdym etapie wdrożenia pozwalają na szybki rozwój aplikacji, efektywne użycie możliwości sieci oraz spełnienie wymagań dotyczących jakości usług (QoS).

Podczas webinarium dowiesz się o:

  • Standardach technicznych 5G w inteligentnych fabrykach, funkcjach oraz potencjalnych korzyściach,
  • Etapach testów sieci 5G,
  • Weryfikacji jakości usług, w szczególności niskiego opóźnienia,
  • Prawidłowej pracy inteligentnych fabryk.

Webinarium odbędzie się 2 czerwca o godzinie 10.00 oraz 18.00 czasu polskiego. Będzie trwało 60 minut i poprowadzone zostanie w języku angielskim. Webinarium jest bezpłatne.

Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie: https://event.on24.com/eventRegistration/EventLobbyServlet?target=reg20.jsp&partnerref=jam&eventid=2356445&sessionid=1&key=3F6EF42BD92A05AA5EF0BDCAD0D9962E&regTag=1047334&sourcepage=register

O autorze