LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

RENEX Group dystrybutorem JBC

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z JBC – światowej klasy producentem urządzeń i narzędzi do lutowania i napraw elektroniki. JBC to międzynarodowa firma założona w 1929 roku w Hiszpanii. Jako jeden z liderów rynku specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu zaawansowanych stacji lutowniczych, podgrzewaczy do PCB i pochłaniaczy oparów.

Nawiązana współpraca jest kolejnym etapem rozwoju Grupy RENEX. Rozszerza jej ofertę w zakresie urządzeń i narzędzi przeznaczonych do produkcji i naprawy pakietów i urządzeń elektronicznych. Wpisuje się to w misję Grupy RENEX dostarczania kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej w postaci najnowocześniejszych urządzeń i narzędzi, jak również usług doradczych i szkoleniowych.

Flagowymi produktami JBC dostępnymi teraz w ofercie RENEX Group są:

  • DDPE Precision – cyfrowa stacja dwunarzędziowa do napraw precyzyjnych jest urządzeniem przeznaczonym do szybkiej i precyzyjnej pracy z komponentami SMD. Jednostka sterująca DDE zarządza jednocześnie maksymalnie 2 narzędziami. Jest w pełni kompatybilna z 10 różnymi narzędziami JBC. W standardzie znajduj się z precyzyjna rączką T210 i regulowane mikro pęsety AM120.
  • JNASE jest nowością w ofercie JBC i jedyną – innowacyjną stacją gorącego powietrza specjalnie zaprojektowaną do bezpiecznych napraw małych elementów o wielkości 0201, 01005 lub mniejszych, nawet na bardzo gęsto osadzonych płytkach. Urządzenie zawiera aktywowane przez pedał urządzenie pick&place do usuwania i pozycjonowania elementów z dużą dokładnością. Specjalne dysze oraz precyzyjna regulacja temperatury i przepływu powietrza w czasie pozwalają skupić działania na wybranym elemencie.

Urządzenia marki JBC są znane w Polsce od lat i cieszą się zasłużonym uznaniem wśród inżynierów serwisów i firm produkcyjnych. Dzięki nawiązanej współpracy produkty JBC będą teraz dostępne od ręki. Ich odbiorcy będą mogli korzystać z pełnego wsparcia technologicznego i logistycznego Grupy RENEX.

Urządzenia JBC oraz pozostałe produkty z oferty RENEX Group można przetestować w CENTRUM TECHNOLOGICZNYM i DEMOROOM RENEX.

Więcej na www.renex.pl

Autor: RENEX
Tagi: news, Renex