RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu kolejnej współpracy dystrybucyjnej. Tym razem firma będzie dostarczać na polski rynek produkty Indium Corporation – jednego z trzech największych światowych producentów spoiw lutowniczych.

Indium Corporation produkuje szeroką gamę past lutowniczych niewymagających czyszczenia (no-clean) i zmywalnych wodą. W ofercie producenta znajduje się obecnie ponad 220 rodzajów spoiw i topników o różnych składach chemicznych do szerokiego spektrum zastosowań.

Założona w 1934 roku w Stanach Zjednoczonych Indium Corporation jest dziś podmiotem międzynarodowym, opracowującym najnowocześniejsze technologie i materiały, spośród których wyróżniają się pasty lutownicze stopu SAC305. Spoiwa Indium Corporation cechują się wysoką stabilnością parametrów w środowisku produkcyjnym i pozwalają na uzyskanie wysokiej powtarzalności drukowania. Pasty tej serii charakteryzują się również doskonałym zwilżaniem do metalizacji bez zawartości ołowiu. Cechują się też wyjątkową wyjątkowo małą podatnością na tworzenie się pustek w spoinach (void), nawet przy lutowaniu BGA i CSP. Ponadto spoiwa te cechują się wysoką wydajnością przepływu przez otwory (apertury) szablonów i zwiększają ich żywotność. Są to produkty pozwalające na uzyskanie najwyższej jakości nadruku, wysokowydajne, a także opracowane ściśle dla realizacji potrzeb współczesnych linii produkcji elektroniki.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX. Produkty Indium Corporation można przetestować we własnym zakładzie produkcyjnym oraz w warunkach testowej linii produkcyjnej w Centrum Technologicznym RENEX.

Więcej na www.renex.pl

O autorze