[WEBINARIUM] Nowe podejście do testowania systemów radarowych oraz wojny elektronicznej

Firmy Tespol oraz Tektronix zapraszają na webinarium pt. „Nowe podejście do testowania systemów radarowych oraz walki elektronicznej”. Odbędzie się w dniu 29 lipca 2020 r. o godzinie 10.00.

Czy możesz zaufać swoim tradycyjnym narzędziom RF w ciągle zmieniającym się świecie systemów wojny elektronicznej?

Webinarium skierowano do wszystkich zaangażowanych w projektowanie i badanie systemów wojny elektronicznej / radarowych. Wskazuje także na jakie wyzwania pomiarowe mogą napotkać.

Klasyczne analizatory widma są na ogół ograniczone do przetwarzania szeregowego. Natomiast analizatory widma pracujące w czasie rzeczywistym z mechanizmem przetwarzania równoległego, takim jak DPX Technology™, mogą wychwycić stany nieustalone/zakłócenia obecne w złożonych systemach radarowych. Znalezienie problemu to jeszcze nie koniec. Dopiero użycie odpowiednich metod wyzwalania i podejścia wielodomenowego (w dziedzinie zarówno widma jak i czasu) prowadzi do zrozumienia zachowania tych systemów i stanowi ostateczne rozwiązanie problemu.

Podczas tego webinarium prelegent przedstawi przegląd unikalnych metod wyzwalania stosowanych do analizy złożonego systemu wojny elektronicznej / radarowego, pomiarów impulsów, a także testów obciążeniowych nadajników.

Szczegóły na stronie: https://info.tek.com/en-radar-electronic-warfare-sm.html

O autorze