Inteligentna kamera oparta o moduł Nvidia Jetson

ADLINK Technology wprowadziło na rynek inteligentną kamerę NEON-2000-JT2. Kamera obsługuje technologię sztucznej inteligencji i jest przeznaczona do rozwiązań wizyjnych w automatyce przemysłowej.

Urządzenie oparto o moduł Nvidia Jetson TX2. Pozwala to na dostarczenie wszechstronnego rozwiązania o małych rozmiarach i z preinstalowanym oprogramowaniem. Połączenie sprzętu i narzędzi programowych ma na celu uproszczenie procesu projektowania i integracji urządzeń wizji maszynowej.

Kamera zawiera zintegrowany czujnik i silnik GPU, obsługę wejść wyjść opartą na FPGA, preinstalowane oprogramowanie do głębokiego uczenia maszynowego, a także łatwy w użyciu przykładowy kod do szybkiego rozwoju aplikacji wizyjnych. Urządzenie dysponuje certyfikacją CE oraz FCC. Zostało też dodatkowo wzmocnione i przetestowane pod kątem odporności na wstrząsy, wibracje i stabilność względem temperatury.

Więcej informacji na stronie producenta: https://www.adlinktech.com/Products/Deep_Learning_Accelerator_Platform_and_Server/AI_Machine_Vision_Devices/NEON-2000-JT2_Series

O autorze