Zaproszenie na wydarzenie „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IoT w przemyśle 4.0”

W środę 14 października w Silesia startup w Czechowicach-Dziedzicach będzie miało miejsce wydarzenie, które z pewnością przykuje uwagę zainteresowanych przemysłem 4.0. Firma Evatronix zaprasza na spotkanie „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IOT w przemyśle 4.0”.

Wydarzenie poświęcone zagadnieniom automatyzacji kontroli jakości i zastosowaniu IoT w przemyśle 4.0 odbędzie się w Silesia startup, który znajduje się w budynku Centrum Handlowego Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83a). Gospodarzami spotkania będą Evatronix, właściciel marki eviXscan 3D, Drim Robotics, Elmark/Universal Robots, InnerWeb, Balluff oraz Silesia Automotive & Advanced Manufacturing.

Prezentacje firm

W ramach spotkania każda z firm zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania. Na wydarzeniu, które rozpocznie się o godzinie 10:00, Evatronix zaprezentuje praktyczne rozwiązania kontrolno-pomiarowe. Zademonstrowana zostanie integracja skanera eviXscan 3D Wide Range z kolaborującym robotem Universal Robots 10 w aplikacji pomiarowej detali odlewnych. Goście naszego spotkania będą mieli także okazję zobaczyć współpracę robota Universal Robots 10 z automatycznym systemem skanującym eviXmatic w symulacji pracy na linii produkcyjnej. Evatronix, właściciel marki eviXscan, 3D zademonstruje również rozwiązanie w zakresie automatycznego stanowiska pomiarowego, czyli skaner Fine Precision na robocie Universal Robotics w aplikacji pomiarowej dla detali wtryskiwanych.

Współgospodarze wydarzenia również zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania. Firmy Elmark/Universal Robots przedstawią portfolio rozwiązań UR oraz prezentację zautomatyzowanych rozwiązań kontroli jakości na przykładach aplikacji w różnych gałęziach przemysłu.

Firma InnerWeb zademonstruje swój system InnerWeb z użyciem IoT i aplikacji mobilnych w zakresie: e-pozwoleń na pracę, geolokalizacji, analityki ruchu czy technologii LIDAR. Firma Balluff zaprezentuje elektroniczny paszport narzędzia typu tłocznik/forma wtryskowa oraz rozwiązania wizyjne 2D pod klucz, natomiast Silesia Automotive & Advanced Manufacturing poświęci uwagę kwestii opracowania kierunku rozwoju transformacji cyfrowej w firmie.

Rejestracja na wydarzenie

Aby wziąć udział w wydarzeniu „Automatyzacja kontroli jakości i zastosowania IOT w przemyśle 4.0” należy zarejestrować się na stronie http://iot2020.pl/ (liczba miejsc ograniczona).

O autorze