Webinarium Smart IoT ONLINE dotyczące mikrokontrolerów Microchip 0&1 Series

JM elektronik zaprasza na szkolenie Smart IoT ONLINE, które odbędzie się 22.10.2020 roku w godzinach 10.30-12.00. Webinarium poświęcone będzie 8-bitowym mikrokontrolerom Microchip z rodziny 0&1 Series i odbędzie się w języku polskim.

Smart IoT ONLINE 0&1 Series

Zdaniem specjalistów, układy te zmieniają światowy układ sił między dostawcami '8-bitowców’ ze względu na swoje parametry techniczne i dostępność cenową. Łączą one w sobie rdzeń AVR z peryferiami niezależnymi od rdzenia (Core Independent Peripherals), które mogą wykonywać wiele zadań samodzielnie. Układy pozwalają znacząco zmniejszyć pobór mocy, m.in. dzięki trybom oszczędności energii takim jak SleepWalking. Oprócz bardzo dobrych parametrów, atrakcyjna jest również cena mikrokontrolera, która w szczególności dla dużych serii liczona jest w centach.

Firma JM elektronik przygotowała także artykuł o mikrokontrolerach 0&1 Series, w którym znajdziesz więcej informacji na temat układów.

Pomimo formuły on-line organizator przewidział bardzo praktyczny wymiar szkolenia, czego potwierdzeniem jest zapewnienie nieodpłatnych zestawów ewaluacyjnych dla pierwszych 50 zarejestrowanych uczestników, a także obecność podczas szkolenia inżynierów Microchip.

Liczba uczestników, pomimo formuły on-line, jest ograniczona warunkami technicznymi. Zarejestruj się już teraz.

O autorze