RENEX Group nagrodzona tytułem HIT 2020

Grupa RENEX otrzymała właśnie tytuł HIT 2020 II-Stopnia w kategorii FIRMA ROKU. Kapituła konkursu doceniła i przyznała nagrodę za „dynamikę rozwoju oraz model zarządzania przedsiębiorstwem dostarczającym na rynki polskie i światowe najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych”.

Projekt Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów realizowany jest od połowy lat 90-tych. Działa obecnie na obszarze województw wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Kapitułę tworzy szerokie grono najwyższej klasy specjalistów ze sfer gospodarki i samorządu terytorialnego. Przedsięwzięcie nagradza i wyróżnia firmy i inne podmioty za ich szczególne osiągnięcia zakresie wytwarzanych produktów, usług oraz dokonań. Ocenia przede wszystkim ich nowatorstwo, jakość i rodzaj osiągniętych z ich udziałem korzyści. Uwzględnia również szeroko rozumiane działania organizacyjne i proekologiczne.

„To dla nas cenne wyróżnienie. Szczególne podziękowania należą się jednak dla naszego Zespołu specjalistów. To tak naprawdę im, ludziom tworzącym Grupę RENEX, należą się podziękowania i gratulacje. W chwili kiedy było to najważniejsze – w nowej trudnej sytuacji związanej z pandemią, wdrażając nowe schematy i metody – stanęli na wysokości zadania i wciąż dynamicznie rozwijali działalność Grupy RENEX w Polsce i za granicą. Dzięki nowym, innowacyjnym rozwiązaniom związanym z automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych, pomogliśmy również wielu naszym Klientom”. Komentowali Państwo Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Dla Grupy RENEX jest to już druga nagroda w tym plebiscycie. W ubiegłym roku Grupę nagrodzono tytułem HIT 2019 za autorski projekt, wprowadzenie na rynek innowacyjnego robota lutowniczego marki REECO oraz działania w oparciu o 30-letnie tradycje.

O autorze