Partnerstwo strategiczne Indium Corporation z Renex

Indium Corporation i Grupa RENEX utworzyły strategiczne partnerstwo w zakresie serwisowania obwodów drukowanych oraz technicznych materiałów lutowniczych w Polsce.

Partnerstwo z Grupą RENEX – jednym z największych i najdłużej działających dostawców technologii w kraju – rozszerza zasięg rynkowy Indium Corporation. Firma dostarcza światowej klasy produkty i usługi techniczne. Są to m.in. pasty lutownicze, formy wstępne, taśmy, topniki, druty, zestawy, kulki lutownicze i materiały termoprzewodzące (TIM).

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Grupą RENEX z myślą o usprawnieniu dystrybucji naszych światowej klasy produktów i usług technicznych dla producentów w Polsce” – powiedział Brian Craig, Dyrektor Zarządzający ds. Operacji Europejskich Indium Corporation.

RENEX od 30 lat obsługuje przemysł elektroniczny w Polsce. Dostarcza urządzenia i materiały oraz wiedzę techniczną prowadząc centrum szkoleniowe IPC i ESA. Dzięki zespołowi 150 pracowników oraz Centrum Technologicznemu, firma oferuje specjalistyczne szkolenia poświęcone dogłębnej analizie procesów i zapewnianiu jakości produkcji.

Indium Corporation specjalizuje się w rafinacji, wytapianiu, produkcji i dostarczaniu materiałów dla rynków elektroniki, półprzewodników, technologii cienkowarstwowych i zarządzania ciepłem. W skład gamy oferowanych produktów wchodzą stopy lutownicze i topniki, mosiądze lutownicze, materiały termoprzewodzące, materiały rozpylane, ind, gal, german, metale z zawartością cyny, a także związki nieorganiczne i NanoFoil®. Założona w 1934 roku firma dysponuje globalnym wsparciem technicznym. Fabrykami Indium zlokalizowane są w Chinach, Indiach, Malezji, Singapurze, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na temat Indium Corporation znajdziesz na stronie www.indium.com lub po przesłaniu wiadomości na adres e‑mail jhuang@indium.com. Możesz również obserwować ekspertów z grupy From One Engineer To Another (#FOETA) w serwisie www.facebook.com/indium lub @IndiumCorp.

Więcej informacji na temat RENEX Group na www.renex.pl.

O autorze