Marka REECO na rynkach światowych

Grupa RENEX, producent marki REECO, poinformowała o wzroście eksportu i rozszerzeniu sprzedaży odzieży antystatycznej na nowe rynki w Azji, Ameryce Południowej i Północnej.

REECO jest polską marką odzieży antystatycznej stosowaną w strefach produkcji i naprawy elektroniki oraz w pomieszczeniach o podwyższonej czystości (cleanroom).

REECO

Jak informuje Grupa RENEX, pierwsze podsumowania 2020 roku pokazują, że pomimo pandemii nastąpił znaczący wzrost sprzedaży zagranicznej tej kategorii produktów.

W ostatnim czasie, Grupa RENEX rozszerzyła sieć dystrybucyjną swoich produktów m.in. na Stany Zjednoczone, Ekwador i Arabię Saudyjską.

„Ukazuje nam to duży potencjał nabywczy rynków bliskowschodnich, a także [północno i południowo] amerykańskich. Rozwój automatyzacji i produkcji typu High Tech przebiega również na rynkach, do tej pory nie utożsamianych z tą sferą (…). Cieszy nas jednocześnie to, że budujemy silną polską markę na świecie. Mamy nadzieję, że przyczynia się to do postrzegania polskich firm jako rzetelnych partnerów i obrazu Polski jako kraju najnowocześniejszych technologii. Odzież antystatyczna jest jednym z wielu produktów Grupy RENEX –obok m.in. robotów i mebli przemysłowych REECO – jakie rozwijamy i wprowadzamy na kolejne rynki europejskie i światowe.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

W skład oferty odzieży antystatycznej REECO wchodzi szeroka gama produktów. Są to m.in. T-shirty, koszulki polo, fartuchy, kombinezony i obuwie ochronne wytworzone z materiałów zapobiegających powstawaniu wyładowań elektrostatycznych. W ofercie znajduje się również specjalistyczna odzież przeznaczona do pracy w pomieszczeniach czystych typu Cleanroom wytworzona z materiałów niewytwarzających pyłków.

Produkty REECO dostarczane są zarówno do klientów końcowych – zakładów przemysłowych – jak i do dystrybutorów i serwisów wypożyczających odzież specjalistyczną.

Więcej na http://www.reeco.info/

O autorze