Farnell oferuje kompletne zestawy aparatury Rohde & Schwarz ze zniżkami dochodzącymi do 50%

Farnell ogłosił nową, ograniczoną czasowo promocję, w ramach której klienci mogą nabyć wysokiej jakości, precyzyjną aparaturę kontrolno-pomiarową marki Rohde & Schwarz ze zniżkami dochodzącymi do 50%. Ta oferta promocyjna dotyczy zarówno niedawno wprowadzonych produktów, jak i już posiadanej w ofercie aparatury Rohde & Schwarz. Przygotowane zestawy to idealny wybór dla inżynierów – projektantów, a także firm zajmujących się produkcją. Sprawdzą się także w placówkach edukacyjnych i badawczych, którym zależy na ograniczeniu kosztów i wysokiej jakości sprzęcie pomiarowym.

Zestawy promocyjne Rohde & Schwarz obejmują dodatki i pakiety rozbudowujące, zazwyczaj dostępne jedynie za dopłatą. Nabywając tak przygotowany, promocyjny zestaw, klienci nie muszą już dokupywać dodatkowych komponentów ani modułów programowych. Zabezpieczają się w ten sposób na wypadek, gdyby ich wymagania co do prowadzonych testów się zmieniły.

Promocyjne zestawy R&S dostępne w ofercie Farnell

Rohde & Schwarz przygotowała promocyjne zestawy aparatury kontrolno-pomiarowej dla klientów Farnell z całego świata tak, by spełniać potrzeby dzisiejszych inżynierów. Wśród zestawów, dostępnych do nabycia już teraz w Farnell, znajdują się m.in.:

  • Biurkowy analizator widma serii FPC jest dostępny w promocyjnym pakiecie, tańszym o 42% względem ceny katalogowej. Sprzęt ten jest często wykorzystywany na potrzeby badawcze, w medycynie, podczas produkcji, w edukacji oraz w pracach serwisowych. Sprawdzi się  podczas wyznaczania charakterystyk filtrów i innych obwodów, wykreślania impedancji anten radiowych i obwodów RF oraz lokalizowania usterek w długich kablach, przystosowanych do przenoszenia sygnałów radiowych. Analizator pracuje z częstotliwościami od 5 kHz do 1 GHz i zakres ten można rozszerzyć do 3 GHz. Wyświetlacz wysokiej rozdzielczości jest o 26% większy niż w porównywalnym, konkurencyjnym sprzęcie. Oprócz samego analizatora widma, klienci otrzymają także moduł R&S®FPC1000, odpowiadający za powiększenie zakresu obsługiwanych częstotliwości, przedwzmacniacz B22, system analizy modulacji K7, moduł K43, umożliwiający pracę w trybie odbiornika, a także moduł K55, wprowadzający możliwość wykonywania zaawansowanych pomiarów.
  • Biurkowy zasilacz NGE-COM3A to niezawodna ale i niedroga aparatura, idealnie sprawdzająca się w edukacji. Nadaje się zarówno do pracy na biurku, jak i do instalacji w szafach na potrzeby prowadzenia zautomatyzowanych testów. Jest to trzykanałowy zasilacz o wysokiej sprawności i małych szumach, wyposażony w 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QVGA. Każdy z kanałów może dostarczać do 33,6 W mocy, co sumuje się do 100 W. Wszystkie wyjścia są nieuziemione i zabezpieczone przed zwarciem. Pozwalają dostarczać napięcie do 32 V i prąd do 3 A na kanał. W zestawie promocyjnym z zasilaczem NGE-COM3A dostarczane są opcje oprogramowania: K101: zdalne sterowanie Ethernet; K103: cyfrowe we/wy wyzwalające i podręcznik szybkiego uruchomienia, a wszystko to przy 33% zniżce.
  • Ręczny analizator widma ZPH-COM1 to podręczny, jednoportowy analizator, idealny do pomiarów podczas instalacji i konserwacji systemów antenowych rozmieszczonych w terenie. Dzięki unikalnym cechom pozwala szybko i wydajnie mierzyć kable i anteny. Zestaw promocyjny z ręcznym analizatorem widma ZPH-COM1 zawiera przede wszystkim analizator kabli i anten ZPH Cable Rider. W skład zestawu wchodzi także moduł aktualizacji ZPH-B4, zwiększający górny limit obsługiwanych częstotliwości z 3 GHz do 4 GHz. Zestaw zawiera również moduł ZPH-B10 GPS, wsparcie czujnika mocy ZPH-K9, a także miernik poziomu mocy w kanałach ZPH-K19 i czujnik mocy, umożliwiający pomiary impulsów z użyciem modułu ZPH-K29. Cały zestaw jest dostępny w cenie o 48% niższej niż katalogowa.

Kompletne zestawy rozwiązań marki Rohde & Schwarz są dostępne w sklepie Farnell w obniżonych cenach do 31 marca 2021 roku.

O autorze