RENEX z tytułem Orły Kształcenia

Grupa RENEX poinformowała, że jej Centrum Szkoleniowe RENEX EEC znalazło się w gronie laureatów plebiscytu branżowego Orły Kształcenia.

Orły Kształcenia są programem wyróżniającym najlepsze firmy w branży – wyznaczające kierunek, stawiające na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Ranking cieszy się renomą wysokiej obiektywności. Nagrody są przyznawane wyłącznie na podstawie ocen wystawianych przez klientów, w oparciu o opracowany na potrzeby programu algorytm. Kapitułą konkursu są tu więc sami uczestnicy kursów – zadowoleni klienci.

„Bardzo cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia. Misją Grupy RENEX jest dostarczanie kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej. Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem wspieramy rozwój naszych partnerów, a sfera szkoleniowa i doradcza są filarami naszej firmy. To że kilenci zauważają i doceniają nasze starania jest powodem do ogromnej satysfakcji i motywacją do dalszego rozwoju. Największe gratulacje należą się tutaj specjalistom RENEX – prowadzącym szkolenia i wszystkim osobom, które wspierają ich w dostarczaniu najwyższej jakości usług.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

RENEX Electronics Education Center to największe i najdłużej działające Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Środkowo-Wschodniej. Do tej pory przeszkoliło ponad 30 000 specjalistów w Polsce i za granicą. Centrum oferuje szkolenia ze standardów IPC – międzynarodowych norm stosowanych w przemyśle elektronicznym, z zabezpieczeń antystatycznych, oraz z szerokiego zakresu robotyki – będąc Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym YAMAHA. Centrum szkoli specjalistów z całego świata – w tym z największych światowych firm technologicznych. Grupa szczyci się tym, że kursy przeprowadzane są na najwyższej światowej klasy narzędziach, urządzeniach i robotach. Dostępne są one dla uczestników i partnerów w nowo rozbudowanym Centrum Technologiczno-Szkoleniowym RENEX.

Zainteresowanych kursami oraz szeroką ofertą Grupy RENEX zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi – dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl oraz na www.ipctraining.pl/

O autorze