Grupa RENEX kontynuuje bezpłatną usługę przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej

Grupa RENEX poinformowała o kontynuacji cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów, bezpłatnej usługi doradczej w zakresie obsługi i szczegółowej analizy danych w procesie nadruku pasty lutowniczej.

Udostępniona przez Grupę RENEX po raz pierwszy w lipcu 2020 roku usługa wyróżnia się na rynku tym, że jest w pełni nieodpłatna i realizowana na miejscu – w przestrzeniach produkcyjnych zainteresowanego przedsiębiorstwa. Wszystkie działania w ramach usługi oparto o urządzenia, narzędzia i produkty światowych marek, w szczególności o pasty lutownicze INDIUM.

Założona w 1934 roku w Stanach Zjednoczonych INDIUM Corporation to jeden z największych globalnych producentów spoiw lutowniczych. Jej wysokiej jakości produkty od lat cieszą się uznaniem specjalistów branży elektronicznej na całym świecie. Dla zwiększenia dostępności swoich produktów w Polsce, w lipcu ubiegłego roku firma nawiązała współpracę partnerską z RENEX Group.

W zakres nieodpłatnej usługi wchodzi pełne przygotowanie całego procesu nadruku pasty lutowniczej. Inżynier aplikacji realizujący usługę, pomaga właściwie wyprofilować piec lutowniczy i przedstawia najistotniejsze parametry w procesie nadruku i ustawień drukarki. Innowacyjna usługa obejmuje także bezpłatną i szczegółową analizę w zakresie inspekcji RTG na urządzeniach światowej marki SEC.

Bezpłatną usługę dopełnia szczegółowy raport w zakresie inspekcji RTG wykonanych testów oraz raport graficzny z wykonania profili lutowniczych. Ponadto zainteresowanym są przekazywane materiały, tj. pasty pozwalające na dalsze doskonalenie procesu we własnym zakresie.

Usługa jest częścią szerokiej oferty szkoleń i usług doradczych z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych realizowanych w ramach Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX. Centrum prowadzi również szkolenia z programowania i obsługi zarówno urządzeń SMT jak i robotów przemysłowych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX Group – dth@renex.pl.

Więcej na www.renex.pl

O autorze