Farnell poszerza wybór aparatury kontrolno-pomiarowej dzięki globalnemu porozumieniu z NI

Farnell ogłosił dziś wspólnie z NI, że został autoryzowanym globalnym dystrybutorem aparatury pomiarowej NI. Oznacza to, że dystrybutor poszerza swój wybór produktów o sterowane programowo rozwiązania z zakresu testów i pomiarów, przeznaczone dla małych, średnich i dużych firm.

NI to wiodący producent automatycznych systemów testowania, wykorzystywanych w produkcji i kontroli jakości. Rozbudowa oferty Farnell o wybór produktów marki NI pozwoli inżynierom na szybsze, dokładniejsze i efektywne testowanie, umożliwiając im poświęcanie większej ilości czasu na te pomiary, które wymagają ręcznego wprowadzania danych. Farnell to pierwszy partner dystrybucyjny NI, który prowadzi bezpośrednią sprzedaż i wsparcie techniczne na całym świecie. Firma oferuje teraz największy i najbardziej kompletny wybór sprzętu do testowania, dostępny u dystrybutorów świadczących usługi wysokiej jakości.

Rozwiązania marki NI są dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

O autorze