Nowe systemy do pakowania w ofercie antystatycznych mebli REECO

Grupa RENEX poinformowała o rozszerzeniu oferty antystatycznych mebli REECO o systemy przeznaczone do pakowania produktów.

Nowe produkty to cztery typy samodzielnych stanowisk wyposażonych w uchwyty do mocowania rolek folii, folii bąbelkowej i/lub papieru pakowego oraz prowadnicę z różnymi typami gilotyn. Stanowiska oparto o wolnostojące ramy lub stoły z blatem roboczym. Wysokość pola roboczego jest regulowana – ręcznie, w przypadku stanowisk typu Classic – i elektrycznie, za pomocą siłowników, w przypadku konstrukcji typu Premium.

Nowością i uzupełnieniem nowego systemu są również modułowe półki stalowe z przegrodami. Są one przeznaczone do magazynowania np. złożonych kartonów czy kopert w zakresie stanowiska do pakowania.

Nowa seria produktów rozwija dotychczasową ofertę antystatycznych mebli REECO – opracowanych przez Grupę RENEX jako wyposażenie stref EPA w produkcji i serwisie urządzeń elektronicznych. Meble REECO szybko jednak znalazły zainteresowanie w innych branżach ze względu na trwałość i jakość wykonania. W ostatnim czasie marka rozwija się również w branży laboratoryjnej ze względu na wykorzystywanie powłok o właściwościach antybakteryjnych.

Nowe konstrukcje przystosowano do pracy w strefach EPA. Są w pełni kompatybilne z wcześniejszymi modułami i meblami z oferty REECO.

Meble REECO są polskim produktem rozwijającym się na rynkach światowych. W ostatnim czasie producent – Grupa RENEX informowała o rozwinięciu ich sprzedaży na kolejne rynki – m.in. Japonii, Holandii, Belgii, Irlandii i Szwajcarii. Więcej tutaj.

Systemy do pakowania REECO, jak również inne produkty z oferty RENEX Group można zobaczyć i przetestować w Centrum Technologiczno-Szkoleniowym RENEX.

Więcej na www.renex.pl oraz na www.reeco.info

O autorze