Firma RENEX już po raz drugi odznaczona tytułem Gazeli Biznesu

Już drugi rok z rzędu firma RENEX została odznaczona tytułem Gazeli Biznesu – wyróżnieniem przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce.

Gazele Biznesu to organizowany od 20 lat ranking wyróżniający przedsiębiorstwa o najlepszych wynikach finansowych. Kryteria oparte o wymierne wskaźniki sprawiają, że tytuł ten stanowi obiektywny wyznacznik dobrze zarządzanych i prężnie rozwijających się firm.

„Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Utrzymanie wysokiego tempa wzrostu z ubiegłych lat w okresie pandemii nie było prostym zadaniem. Jego realizacja jest ogromną zasługą specjalistów RENEX – pracowników i partnerów. W czasach kryzysu wykazali się innowacyjnością i zaangażowaniem rozwijając ofertę RENEX i wychodząc na nowe rynki. To im należy się to wyróżnienie i podziękowania.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele RENEX Group.

RENEX od ponad 30 lat wspiera rozwój polskiej branży elektronicznej. W ramach realizacji misji dostarczania w jednym miejscu kompleksowej oferty – tj. wszystkich produktów i usług niezbędnych jej partnerom. Obecne struktury Grupy RENEX obejmują dziś wyspecjalizowane podmioty doradcze, szkoleniowe, badawczo-rozwojowe, a także dystrybucyjne. Mimo ogromnego rozwoju Grupy jej głównym kierunkiem działania pozostaje dostarczanie wsparcia dla branży elektronicznej – w szczególności dla serwisów elektronicznych, w tym tych w jednostkach budżetowych policji i wojska.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl

O autorze