Nowy termin Mistrzostw Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship

Jak poinformowała Grupa RENEX, tegoroczne Mistrzostwa Polski w Lutowaniu odbędą się w dniach 8-10 czerwca 2021. Wydarzenie odbędzie się w ramach Targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie.

„Cieszy nas kontynuacja współpracy z PTAK Warsaw Expo – organizatorem Targów Warsaw Industry Week. Jesteśmy przekonani, że to połączenie sił sprawi, że tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu dostarczy jeszcze większej ilości pozytywnych emocji w duchu sportowej rywalizacji. Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału – zarówno zawodników jak i kibiców. Jesteśmy przekonani, że sytuacja w czerwcu pozwoli nam na zorganizowanie wydarzenia w sposób bezpieczny, a zarazem spełniający oczekiwania wszystkich uczestników”. W ten sposób komentowali i zapraszali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – współwłaściciele RENEX Group.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.

Organizatorem wydarzenia od pięciu lat jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. W ramach utworzonego Centrum Szkoleniowo-Technologicznego Grupa dostarcza kompleksowy zakres produktów i usług dla firm produkujących i naprawiających pakiety elektroniczne.

Tegoroczna edycja Mistrzostw odbędzie się we współpracy z Warsaw Industry Week. Są to najszybciej rozwijające się targi przemysłowe w Polsce co pozwoli dostarczyć uczestnikom jeszcze więcej atrakcji w jednym miejscu.

Przebieg zawodów

Uczestnicy, zgodnie z regulaminem Mistrzostw, rywalizują w dwóch kategoriach. Są to Młodzieżowy Mistrz Polski gdzie zawodnikami są uczniowie i studenci, a także Mistrz Polski, gdzie rywalizują przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców, jak co roku, czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń i narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne.

Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu, Grupa RENEX – sponsor i organizator reprezentacji Polski – zapewni dodatkowo przygotowanie do zawodów. Zapewni także pokrycie kosztów transportu i pobytu na najbliższych Mistrzostwach Europy i Świata.

O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informowali na stronie wydarzenia www.rsc.zone. Informacje znajdą się również w mediach społecznościowych wydarzenia: www.facebook.com/RSC.zone/, a także na stronie targów Warsaw Industry Week www.industryweek.pl.

Uwaga! Organizator poinformował, że zaplanowana na 8-10 czerwca 2021 Piąta Edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu została przesunięta na przyszły rok.

O autorze