Targi Embedded World 2021 w formacie cyfrowym

W tym roku najpopularniejsze targi elektroniczne w Europie – Embedded World – oraz tradycyjnie towarzyszące wydarzeniu konferencje odbędą się w formie całkowicie wirtualnej. Wydarzenie potrwa pięć dni, od 1 do 5 marca 2021. Ta decyzja jest spowodowana pandemią koronawirusa i skutkami tej sytuacji w świecie elektroniki. Uczestnicy będą mogli więc w sposób bezpieczny uczestniczyć w targach.

Embedded World 2021 DIGITAL

Wydarzenie Embedded World 2021 DIGITAL to nie tylko platforma służąca do prezentacji oferty i demonstracji produktów firm z branży elektroniki. Uczestnicy mogą też wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz otwartych dyskusjach prowadzonych przez wystawców. Dodatkowo, podczas wydarzenia można nawiązać kontakt z interesującymi nas wystawcami oraz użytkownikami. Wirtualna forma targów pozwala na łatwy dostęp uczestnikom z całego świata.

Podczas konferencji związanych z targami odbędą się interesujący wykłady i programy demonstracyjne prowadzone przez ekspertów. Również one odbędą się w pełni wirtualne.

Organizator planuje zorganizować przyszłoroczną edycję targów w dniach 15-17 marca 2022 w Norymberskim Centrum Wystawowym.

Więcej informacji na stronie https://www.embedded-world.de/en

O autorze