[ZWYCIĘZCA] Wygrał zestaw Microchip MPLAB Starter Kit dla pamięci szeregowych

Nagrodą w listopadowym konkursie firmy Microchip był zestaw startowy MPLAB dla pamięci szeregowych (DV243003). Wygrał ją:

Mariusz Mućka

Projektanci aplikacji wykorzystujących pamięci szeregowe EEPROM mogą teraz cieszyć się większą produktywnością, krótszym czasem wprowadzenia produktu na rynek i niezawodną konstrukcją, które może zapewnić tylko dobrze przemyślany system deweloperski. Zestaw firmy Microchip zawiera wszystko, co niezbędne do szybkiego opracowania solidnego i niezawodnego projektu wykorzystującego pamięci EEPROM. Znacznie skraca on czas potrzebny do integracji systemu i dopasowania sprzętu i oprogramowania.

Zestaw MPLAB Starter Kit dla pamięci szeregowych podłączany jest bezpośrednio do portu USB w komputerze, co zapewnia komunikację oraz zasilanie. Do zestawu dołączono też obwód programatora, który umożliwia zapis danych na pamięci i weryfikację jej zawartości, a wszystko przy pomocy środowiska MPLAB IDE.

Funkcje zawarte w zestawie startowym MPLAB® dla produktów z pamięcią szeregową:

  • Wybór napięcia zasilania układu: 3,3 V lub 5,0 V.
  • Obsługa magistrali Microchip UNI/O, I²C, SPI i EEPROM Microwire.
  • Obsługa zewnętrznego napięcia od 1,8 V do 5,5 V.
  • Komunikacja USB.

Więcej informacji o zestawie znajdziesz na stronie producenta: https://www.microchip.com/developmenttools/ProductDetails/DV243003

Gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych na portalu Mikrokontroler.pl

O autorze