[PROMOCJA] Zestaw Digilent USB104 A7 wraz z przetwornikami Zmod teraz 30% taniej

Kamami wraz z producentem zestawów rozwojowych FPGA, firmą Digilent, ogłosił promocję na płytkę USB104 A7 oraz moduły rozszerzeniowe Zmod z szybkimi przetwornikami ADC oraz DAC. Teraz te produkty można zakupić w cenie niższej o 30%. Promocja jest ważna do 30.04.2021r.

Zestaw rozwojowy jest zgodny ze standardem PC/104. Zawiera układ FPGA Xilinx Artix-7 100T ze 101,440 komórkami logicznymi. Zestaw wyposażony jest także w pamięć DDR3 512 MB oraz Quad-SPI 16 MB do przechowywania konfiguracji FPGA. Moduł ma możliwość rozbudowy dzięki portom Zmod kompatybilnym z SYZYGY oraz portom Pmod. Wbudowany koncentrator USB i kontroler wygodnie łączą USB104 A7 z interfejsami JTAG, UART i równoległym interfejsem danych (DPTI). Interfejs przesyłania danych DPTI zapewnia transfer danych z hosta do FPGA i można nim łatwo zarządzać za pomocą aplikacji Digilent Adept 2. USB104 A7 idealnie nadaje się do projektów o ograniczonych rozmiarach, wadze i mocy.

Więcej informacji o płytce Digilent USB104 A7 znajdziesz w artykule Digilent USB104 A7 – komputer z FPGA Xilinx w formacie PC/104.

Moduły Zmod ADC z przetwornikiem analogowo-cyfrowym, a także Zmod DAC z przetwornikiem cyfrowo-analogowym zawierają złącza zgodne ze standardem SYZYGY. Zapewniają przesyłanie danych dwoma kanałami z prędkością do 100 Msps. Moduły cechują się szerokim pasmem, dużą szybkością próbkowania, elastycznym zakres wejść/wyjść, a także wysoką rozdzielczością. Digilent przygotował także szeroki zakres materiałów edukacyjnych upraszczających proces tworzenia aplikacji przetwarzania danych na platformie.

Więcej informacji o promocji znajdziesz na stronie: https://blog.kamami.pl/zbuduj-programowalny-szybki-system-akwizycji-danych-pc-104-promocja/

O autorze