Grupa RENEX odznaczona nagrodą YAMAHA Most Valuable Distributor Award

Grupa RENEX poinformowała o otrzymaniu nagrody dla najlepszego dystrybutora robotów YAMAHA w Europie. Przyznając nagrodę bardzo wysoko oceniono nowoczesne Autoryzowane Centrum Szkoleniowe YAMAHA oraz wysoki poziom wiedzy dostarczanej inżynierom.

Jest to już druga nagroda, którą Yamaha przyznała Grupie RENEX w ostatnim czasie. Kilka tygodni temu firma otrzymała odznaczenie Najlepszego Dostawcy Usług w Europie w sferze urządzeń SMT od innej sekcji firmy YAMAHA.

Firma YAMAHA podkreśliła udział Grupy RENEX w promocji marki, w szczególności poprzez działalność szkoleniową i doradczą związaną z nowopowstałym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Yamaha. Nowa jednostka szkoleniowa powstała w ramach Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX. Centrum prowadzi kursy z zakresu robotyzacji i automatyzacji, których celem jest udostępnienie szerokim kręgom inżynierów wiedzy i know-how. Pozwala to na jak najpełniejszą utylizację możliwości jakie dają roboty przemysłowe YAMAHA. Ze względu na szeroki zakres dostępnych na miejscu urządzeń i najwyższy poziom szkoleń Centrum prowadzi szkolenia również samych specjalistów YAMAHA.

Ta nagroda mobilizuje nas do większego wysiłku i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Osiągnięte przez nas wyniki to ogromna zasługa naszych specjalistów i inżynierów oraz sieci integratorów RENEX w Polsce i na Bałkanach. Przyznana nagroda ma wyjątkową wartość, ponieważ otrzymaliśmy ją w czasach światowego kryzysu spowodowanego pandemią. W takich chwilach upewniamy się, że wkładany przez nas trud i poświęcenia są zauważane i doceniane – skomentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – właściciele RENEX Group.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX Group – dth@renex.pl.

Więcej na www.renex.pl oraz www.renexrobotics.pl

O autorze