LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Grupa RENEX została nagrodzona w plebiscycie Przedsiębiorstwo na Medal

Grupa RENEX otrzymała nagrodę w plebiscycie „Przedsiębiorstwo na medal” organizowanym przez Zakład Zarządzania Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku. Celem projektu jest wyróżnienie firm, które wykazują wysoki stopień innowacyjności, przedsiębiorczości oraz społecznej odpowiedzialności.

W tym tygodniu odbyło się pierwsze spotkanie pomiędzy przedstawicielami Grupy RENEX a Zakładu Zarządzania Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku. Rozmowy mają na celu doprowadzenie do powstania wielopoziomowej współpracy pomiędzy tymi podmiotami.

Pierwszą płaszczyzną stało się zakwalifikowanie Grupy do realizowanego przez PUZ we Włocławku projektu pn. „Przedsiębiorstwo na Medal”. Celem programu jest wybór i wyróżnienie firm z regionu, których działalność opiera się o wartości społecznej odpowiedzialności, przedsiębiorczości i innowacyjności. Grupę RENEX doceniono za wkład jaki wnosi w upowszechnianie wiedzy specjalistycznej oraz za wsparcie szkoleniowe jakiego dostarcza szkołom i uczelniom technicznym oraz firmom z branży elektronicznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Przyznając kwalifikację uwzględniono również rolę Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX w opracowywaniu i promocji nowoczesnych technologii w regionie.

Zgodnie z założeniami projektu informacje dotyczące wyróżniających się firm będą prezentowane szerokim kręgom tegorocznych maturzystów w toku prowadzonych webinariów. Celem tych działań będzie rozwinięcie świadomości wśród młodych osób co do potencjalnych ścieżek edukacji i kariery w regionie.

Więcej informacji na stronie www.renex.pl

Autor: RENEX