TECHNOSYSTEM rozwija linię SMT i system traceability we współpracy z Grupą RENEX

Spółka TECHNOSYSTEM poinformowała o zwiększeniu mocy przerobowych i wydajności swoich linii produkcyjnych SMT dzięki inwestycji w urządzenie pick&place YAMAHA YSM20 oraz drugą już drukarkę pasty lutowniczej YAMAHA YCP 10. Całość procesu produkcji została również objęta nowoczesnymi systemami gromadzenia i analizy danych – traceability – YAMAHA DASHBOARD.

Technosystem sp. z o.o. z Piaseczna jest firmą produkcyjną działającą na rynku od ponad 10 lat. Specjalizuje się w produkcji pakietów elektronicznych na zlecenie. Spółka cieszy się wysoką renomą na rynku świadcząc usługi importu i montażu komponentów elektronicznych. Od roku działa w nowo wybudowanej hali produkcyjnej, która umożliwiła firmie znaczący rozwój parku maszynowego.

Grupa RENEX, jako przedstawiciel YAMAHA SMT, dostarczyła i kompleksowo wdrożyła w firmie Technosystem urządzenia i systemy wchodzące w zakres inwestycji. Były to m.in. automat pick&place YSM20, drukarkę pasty lutowniczej YCP10 oraz oprogramowanie DASHBOARD, a także przeprowadziła odpowiednie szkolenia dla operatorów. Grupa zapewni również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostarczonych urządzeń w toku ich użytkowania.

W ramach wcześniejszej współpracy pomiędzy firmami Grupa RENEX dostarczyła do spółki Technosystem wyposażenie hali produkcyjnej. W skład wyposażenia weszły nominowane  do Godła Teraz Polska i zdobywające duże uznanie na rynkach zagranicznych meble antystatyczne REECO. Inwestycje te objęły m.in. stanowiska robocze o elektrycznie regulowanej wysokości blatu oparte o stoły antystatyczne REECO Premium.

 

O autorze