Grupa RENEX nawiązuje współpracę z Ambasadą Królestwa Maroka

Odbyło się spotkanie pomiędzy właścicielami Grupy RENEX, a Ambasadorem Królestwa Maroka. W jego ramach omawiano możliwości zawiązania współpracy gospodarczej z podmiotami marokańskimi i północnoafrykańskimi.

W dniu 21. czerwca w przestrzeniach konferencyjnych oraz Centrum Technologiczno-Szkoleniowym Renex odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Jego Ekscelencja Ambasador Królestwa Maroka – Abderrahim Atmoun, właściciele Grupy RENEX – Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić, a także Prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej – Pan Marek Traczyk.

Wizyta była okazją do nawiązania wstępnych rozmów dotyczących zawiązania współpracy pomiędzy Grupą RENEX i podmiotami marokańskimi. W konsekwencji rozmowy dotyczą również szeroko rozumianych podmiotów północnoafrykańskich.

Wydarzenie zorganizowano w ramach „Biznesu bez Granic”. Jest to projekt Warszawskiej Izby Gospodarczej, który dzięki silnemu zapleczu logistycznemu, prawnemu i wypracowanym kontaktom łączy przedsiębiorców z całego świata.

W ubiegłym roku eksport produktów REECO rozszerzono m.in. na Stany Zjednoczone, Ekwador, Japonię, Holandię, Belgię, Irlandię, Szwajcarię oraz Arabię Saudyjską.

Więcej na www.renex.pl, www.ipctraining.pl oraz www.wig.waw.pl

O autorze