Grupa RENEX Sponsorem Głównym Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce U18

Grupa RENEX poinformowała, że jest sponsorem głównym trwających właśnie we Włocławku Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce w kategorii U18.

W dniu 28. lipca 2021 we Włocławku zainaugurowano 53. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce U18. W zawodach zmierzy się rekordowa liczba 1010 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby z całej Polski.

„Jesteśmy dumni, że Włocławek gości wydarzenie tej rangi i że możemy przyczynić się do tego sukcesu. Szczególnie cieszy nas, że będziemy mogli w naszym Centrum Konferencyjno-Hotelowym PORTOFINO gościć młodych sportowców. Wspomagając wydarzenie wierzymy, że inicjatywy takie jak ta przyczyniają się do rozwoju nie tylko gospodarczego, ale poprzez promocję wartości takich jak rywalizacja w duchu fair play, również społecznego naszego regionu. Cieszymy się również widząc dzisiaj sędziów zawodów w koszulkach z logo RENEX. Jest to dla nas jedna z tych chwil, które utwierdzają nas w przekonaniu jak daleko rozwinęła się Grupa RENEX w ciągu ponad 30 lat działalności.” – komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Centrum Konferencyjno-Hotelowe PORTOFINO jest częścią Grupy RENEX. Stanowi zaplecze hotelowe dla uczestników szkoleń i wydarzeń organizowanych w ramach działalności Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX. W ośrodku działa w pełni wyposażona infrastruktura konferencyjna, hotel oraz restauracja kuchni śródziemnomorskiej.

Wsparcie udzielone Mistrzostwom Polski w Lekkiej Atletyce stanowi element realizowanej przez Grupę RENEX działalności prospołecznej. Grupa jest m.in. organizatorem Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Wydarzenie to za jeden z głównych celów stawia sobie promowanie umiejętności i wiedzy elektronicznej wśród młodzieży szkół technicznych i zawodowych. W ślad za tym Grupa RENEX jest również organizatorem i sponsorem polskiej Kadry w lutowaniu na Mistrzostwach Europy oraz Świata.

Więcej na stronie www.renex.pl

O autorze