[WEBINARIUM] Pomiary sieci prywatnych 5G w celu optymalizacji pracy

Rohde & Schwarz zaprasza na webinarium dotyczące pomiarów i optymalizacji prywatnych sieci 5G. Webinarium jest dostępne na życzenie, po rejestracji na stronie firmy.

Sieci prywatne stosowane w produkcji, systemach przemysłowych oraz szerokim zakresie innych aplikacji, przeżywają gwałtowny rozwój dzięki powstaniu sieci 5G. Początkowo były to sieci non-standalone (w których połączenie 5G nie może zostać zrealizowane bez pomocy 4G), ale aktualnie stosuje się także sieci autonomiczne (standalone). Pojemność, szybkość oraz krótki czas reakcji sieci 5G umożliwiają pracę sieci firmowych, na przykład w celu zwiększenia elastyczności i produktywności fabryki.

Webinarium skupi się na tym jak aktywne i pasywne urządzenia pomiarowe umożliwiają rozwój oraz optymalizację prywatnych sieci 5G. Pozwala to zapewnić jak najlepsze parametry i spełniające nawet najbardziej wyśrubowane wymagania.

Podczas webinarium poznasz:

  • Typowe implementacje sieci prywatnych,
  • Jakość usług (QoE) oraz interaktywne funkcje w sieciach prywatnych,
  • Sposób poprawy parametrów i zasięgu,
  • Testy parametrów i zasięgu sieci.

Dostęp do webinarium uzyskasz na stronie: https://www.rohde-schwarz.com/pl/knowledge-center/webinars/webinar-how-network-testing-ensures-5g-private-network-performance-registration_254965.html

O autorze