RENEX Group dystrybutorem Gerflor

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej z Gerflor Group – światowym producentem podłóg specjalistycznych. Jest to światowy producent specjalistycznych podłóg. Produkty tej marki znajdują zastosowanie w takich dziedzinach jak służba zdrowia, laboratoria, obróbka żywności czy też nowoczesne technologie. W ofercie znajdują się m.in. produkty dedykowane strefom EPA oraz cleanroom.

Podłogi dedykowane strefom EPA – często określane również jako podłogi antystatyczne, podłogi ESD, czy też wykładziny ESD to gotowe powierzchnie wykonane z tworzyw pozwalających na zachowanie odpowiedniej rezystancji pomimo ich eksploatacji na przestrzeni czasu. Odprowadzają ładunki elektryczne stanowiąc element systemu zapobiegającego powstawaniu niebezpiecznych wyładowań elektromagnetycznych.

Podłogi dedykowane strefom cleanroom zostały wytworzone z materiałów odpornych na duże natężenie ruchu i nieemitujących pyłów. Dzięki doskonałej odporności chemicznej pozwalają na zabezpieczenie powierzchni m.in. w laboratoriach operujących w pomieszczeniach czystych.

Oferta podłóg Gerflor obejmuje szeroką gamę typów, wzorów i kolorów. Dodatkowo są one dostępne w kilku systemach mocowania – w tym klejonych do podłoża i rozkładanych jak puzzle.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX.

Więcej na www.renex.pl

O autorze