LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Grupa RENEX z nagrodą Made in Poland 2021

Grupa RENEX otrzymała od Polskiej Agencji Przedsiębiorczości nagrodę Made in Poland 2021. Nagroda została przyznana w toku tegorocznej – ósmej edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, jaki odbył się na początku października w Krakowie. Przyznając nagrodę Rada Programowa Kongresu doceniła istotny wpływ Grupy RENEX na kształt i rozwój przemysłu elektronicznego.

„Bardzo cieszy nas przyznana nam nagroda. Widzimy w niej przejaw tego jak rozwija się polska branża produkcji i naprawy elektroniki. Jesteśmy dumni, że mamy w tym swój udział, a nasze wysiłki we wspieraniu tej gałęzi przemysłu – zarówno z ostatniego czasu, jak i te z ponad 30 lat naszej działalności – doceniła Rada Programowa. Co jest dla nas kluczowe, wsparcie, które niesiemy klientom w Polsce i Europie ma charakter kompleksowy. Dostarczamy zarówno produkty specjalistyczne, takie jak narzędzia, maszyny i urządzenia, jak i związane z nimi doradztwo i szkolenia w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Odpowiadając na potrzeby Klientów tworzymy również i rozwijamy z dużym sukcesem naszą markę REECO. Obejmuje ona dziś serię zaawansowanych Robotów: lutujących, dozujących, skręcających, lakierujących i etykietujących. Oferuje również linię produktów specjalistycznych dla elektroników: mebli przemysłowych, odzieży ESD i wyposażenia. Opracowane przez nas produkty dostarczamy do kilkudziesięciu krajów na całym świecie – na niemal wszystkich kontynentach”. Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Polska Agencja Przedsiębiorczości jest wydawcą Forum Przedsiębiorczości, a także Biznes Plus – dodatku do Gazety Wyborczej. To także organizator Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości i ogólnopolskich konferencji branżowych. Instytucja wspiera perspektywiczne, tworzące kreatywne rozwiązania polskie marki i firmy.

Więcej na www.renex.pl

Autor: RENEX
Tagi: nagroda, Renex