Red Lion wprowadza na rynek graficzny miernik panelowy PM-50 nowej generacji

Graficzny miernik panelowy PM-50 nowej generacji rozszerza ofertę wielokrotnie nagradzanych mierników produkcji Red Lion. Jest on dostępny w wersji z ekranem dotykowym o przekątnej 3,5″ i 4,3″. Korzystając z prostej technologii „swipe”, użytkownicy mogą łatwo przełączać się między poszczególnymi ekranami i otrzymywać kompleksowe dane operacyjne, niezbędne do monitorowania sprzętu produkcyjnego. Alerty wizualne informują użytkownika o konieczności natychmiastowego działania. Są one dostępne zarówno na samym urządzeniu, jak i za pośrednictwem aplikacji PM-50, dostępnej w Google Play i Apple Store.

PM-50 oferuje wbudowaną łączność Wi-Fi, dającą użytkownikom zdalny dostęp do krytycznych przepływów pracy i danych procesowych z hali produkcyjnej. Do łączności przewodowej służą interfejsy Ethernet i Modbus.

PM-50 jest łatwy w instalacji, programowaniu i rozbudowie. Stanowi zamiennik dla mierników instalowanych w wycięciach paneli rozmiaru 1/8 i 1/16 DIN. Może być łatwo i intuicyjnie konfigurowany za pomocą wbudowanego kreatora (wizard), aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej. Dodatkową funkcjonalność zapewniają moduły rozszerzeń, oferujące dodatkowe interfejsy komunikacyjne oraz umożliwiające zasilanie z sieci energetycznej.

Więcej informacji dotyczących graficznego miernika panelowego PM-50 można znaleźć pod adresem www.redlion.net.

O autorze