[ZAKOŃCZONY] Wygraj płytkę ewaluacyjną Microchip dsPIC33CH Curiosity

Portal Mikrokontroler.pl oraz firma Microchip zapraszają do wzięcia udziału w loterii, w której możesz wygrać płytkę ewaluacyjną dsPIC33CH Curiosity (DM330028-2). Ponadto każdy uczestnik otrzyma kupon na rabat 20% oraz bezpłatną wysyłkę tego produktu.

Płytka dsPIC33CH Curiosity to niedroga platforma demonstracyjna i rozwojowa dla wysoce wydajnych, dwurdzeniowych kontrolerów sygnałów cyfrowych (DSC) z rodziny dsPIC33CH. Płytka jest zgodna ze środowiskiem MPLAB X firmy Microchip, zawiera wbudowany programator/debugger i nie wymaga żadnego dodatkowego osprzętu. Czyni ją to idealnym punktem wyjścia do odkrywania możliwości dwurdzeniowych procesorów dsPIC33CH.

Rodzina układów dsPIC33CH firmy Microchip jest wyposażona w dwa 16-bitowe rdzenie dsPIC DSC o wydajności 90 i 100 MIPS, zintegrowany procesor DSP i szerokim zakresem peryferii. Kontrolery umożliwiają projektowanie wysokowydajnych, precyzyjnych systemów sterowania silnikami: energooszczędnych, cichych w działaniu i zapewniających długą żywotność silników. Można je wykorzystać do sterowania silnikami BLDC, PMSM, ACIM, SR i krokowymi. Kontrolery DSC umożliwiają także projektowanie zasilaczy impulsowych AC/DC, DC/DC, UPS i PFC dzięki możliwości precyzyjnej, cyfrowej kontroli układów typu Buck, Boost, FlyBack, Half-Bridge, Full-Bridge, LLC i innych obwodów zasilania. Pozwala to osiągnąć najwyższą możliwą wydajność energetyczną. Układy te są również stosowane w wielu wysokowydajnych i niezawodnych aplikacjach ogólnego przeznaczenia. Mają również wiele funkcji pozwalających uprościć certyfikację w standardach bezpieczeństwa funkcjonalnego ASIL-B i ASIL-C.

Więcej informacji o płytce na stronie: https://www.microchip.com/en-us/development-tool/DM330028-2

Na portalu przeczytasz również dwa artykuły poświęcone kontrolerom DSC z rodziny dsPIC: Nowe mikrokontrolery Microchip rodziny dsPIC33CH oraz Dwurdzeniowe dsPIC33CH w praktyce. Zachęcamy do lektury.

Reguły loterii:

  1. Organizatorem loterii jest firma Microchip.
  2. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest rejestracja na stronie firmy Microchip.
  3. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada 2021 włącznie.
  4. Zwycięzcę wyłonią przedstawiciele firmy Microchip w terminie do 4 stycznia 2022.
  5. Firma Microchip wyśle nagrodę do laureata po nawiązaniu z nim kontaktu.
  6. Organizator ponosi wszelkie koszty wynikające z dostawy nagród, a także przepisów podatkowych.

O autorze