LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

RENEX z kolejnym tytułem Orły Kształcenia

Grupa RENEX poinformowała, że Centrum Szkoleniowe RENEX EEC drugi raz z rzędu znalazło się w gronie laureatów plebiscytu Orły Kształcenia.

Celem rankingu Orły Kształcenia jest wyróżnianie najlepszych firm w branży, które wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Dzięki temu w pełni realizują potrzeby swoich Klientów. Nagrody przyznawane są wyłącznie na podstawie ocen wystawianych przez uczestników kursów, co sprawia, że de facto stają się oni kapitułą konkursu, a program cechuje się wysoką obiektywnością.

RENEX Electronics Education Center to największe i najdłużej działające Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Centralno-Wschodniej. Do tej pory przeszkoliło ponad 30 000 specjalistów w Polsce i za granicą. Centrum oferuje szkolenia ze standardów IPC stosowanych w przemyśle elektronicznym, szkolenia ESA, PACE, a także z zakresu zabezpieczeń antystatycznych. Jest także autoryzowanym Centrum Szkoleniowym YAMAHA i oferuje szkolenia z zakresu robotyki. Grupa RENEX dostarcza również autorskie, indywidualnie opracowywane i dopasowywane do potrzeb Klientów szkolenia z całego szerokiego zakresu działalności. W centrum szkolą się specjaliści z całego świata – w tym z największych światowych firm technologicznych. Grupa szczyci się tym, że każdy kurs elektroniki przeprowadzany jest na najwyższej, światowej klasy narzędziach, urządzeniach i robotach.

Zainteresowanych kursami oraz szeroką ofertą Grupy RENEX zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi – dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl oraz na www.ipctraining.pl/

Autor: RENEX
Tagi: nagroda, Renex