Grupa RENEX włącza się w akcję na rzecz dzieci

Grupa RENEX poinformowała o włączeniu się w akcję na rzecz dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych we Włocławku. W ramach akcji, do specjalnego pojemnika w kształcie serca ustawionego przy Szkole Podstawowej numer 2 we Włocławku zbierane będą nakrętki od napojów. Zyski ze sprzedaży zebranych surowców zostaną przeznaczone na dofinansowanie działalności dwóch Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych: Maluch i Calineczka. W szczególności będą to wyposażenie, wycieczki i wyjazdy wakacyjne oraz sprzęt i zabiegi rehabilitacyjne.

„Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc najmłodszym. Tym bardziej, że ten szczytny cel można teraz realizować poprzez proste wrzucanie nakrętek do specjalnych pojemników. Co nas cieszy, już teraz widzimy jak wielu włocławian pomaga i chce pomagać w tego typu lokalnych i szczytnych inicjatywach. Dla nas, jako Grupy RENEX, działania w tej sferze mają kluczowy charakter”. Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – Właściciele Grupy RENEX.

W akcję czynnie włączyła się Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku. „Mamy nadzieję, że zaangażujemy w to przedsięwzięcie całą społeczność szkolną, a także innych mieszkańców Włocławka”. Komentowała Dyrektor Szkoły – Pani Magdalena Lewandowska.

Akcję na rzecz dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Maluch i Calineczka można również wesprzeć wpłacając środki na konto Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dla Naszych Dzieci” przy ul. Sielskiej we Włocławku, o numerze: 32 1230 3389 1111 0010 6487 5580.

O autorze