Specjalista RENEX trzeci na świecie

Specjalista Grupy RENEX – Paweł Malinowski – zajął trzecie miejsce w organizowanych przez YAMAHA zawodach wyłaniających najlepszych specjalistów serwisu na świecie. Zawody skupiły inżynierów serwisu urządzeń YAMAHA SMT z całego świata. Ich celem było wyłonienie i wyróżnienie najlepszych specjalistów, reprezentujących najwyższy poziom wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Pytania i zadania stawiane uczestnikom obejmowały cały zakres wiedzy o urządzeniach YAMAHA do produkcji pakietów elektronicznych: w tym automatów pick&place, drukarek szablonowych, a także urządzeń inspekcyjnych. Sprawdzane były umiejętności szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów zarówno poprzez działania serwisowe jak i z użyciem narzędzi do zdalnego wsparcia takich jak Remote Machine Support oraz All Image Tracer.

Całość wydarzenia odbyła się w formule online i obejmowała dwa etapy – eliminacje i finał skierowany do 15 najlepszych specjalistów. Przedstawiciel Grupy RENEX – Paweł Malinowski ukończył rundę eliminacyjną na miejscu trzecim.

W części finałowej specjalista RENEX wykazał się najwyższymi umiejętnościami rozwiązywania problemów. Spośród uczestników przyznano mu Nagrodę Specjalną. Było to uznanie za niestandardowe podejście oraz za to, że jako jedyny bezbłędnie poradził sobie w niektórych etapach tej rundy.

Ostatecznie etap finałowy, oraz całe zawody Paweł Malinowski ukończył plasując się na miejscu trzecim spośród specjalistów YAMAHA SMT z całego świata.

Paweł Malinowski na co dzień jest Kierownikiem Działu Serwisu Grupy RENEX działającego w ramach Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX. Wraz ze swoim zespołem dostarcza wsparcie serwisowe, doradcze i szkoleniowe klientom i partnerom RENEX. Dzięki temu mogą w jak najpełniejszym wymiarze wykorzystywać potencjał swoich urządzeń i linii produkcyjnych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX Group – dth@renex.pl.

Więcej na www.renex.pl

O autorze