LinkedIn YouTube Facebook
Szukaj

Wstecz
Aktualności

Grupa RENEX dystrybutorem CRM SYNERGIES

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu nowej współpracy dystrybucyjnej z CRM SYNERGIES. Założona w 1996 roku hiszpańska firma to obecnie jeden z wiodących, światowych producentów wysokiej jakości wyrobów lutowniczych, a także jeden z najważniejszych producentów cyny w Europie.

Oferta firmy przeznaczona dla branży produkcji elektroniki obejmuje szerokie spektrum stopów spoiw wykonanych z wysokiej jakości materiałów pierwotnych. Produkty dostępne są m.in. w formie kulek, sztab czy tzw. preform.

Ponadto CRM SYNERGIES oferuje szeroką gamę drutów lutowniczych z różnymi rodzajami rdzeni topnikowych, dostosowanych do większości zastosowań spawania ręcznego i zrobotyzowanego w różnych obszarach rynku: elektronicznym, elektrycznym, motoryzacyjnym. Co istotne, produkty te można również opracować i produkować na indywidualne zamówienie.

Firma dostarcza również płynne topniki. Ich szeroką gamę opracowano z myślą o zapewnieniu doskonałej zwilżalności, a co za tym idzie wysokiej niezawodności. Co istotne produkty są zgodne z wymogami środowiskowymi IPC-J-STD-004.

Jak podkreślają przedstawiciele Grupy RENEX, w zakresie nowych produktów CRM SYNERGIES, tak samo jak w zakresie całej oferty RENEX, dostępne dla zainteresowanych stron będą również usługi doradcze i szkoleniowe realizowane przez Centrum Technologiczno-Szkoleniowe Renex, pozwalające na pełne wykorzystanie właściwości spoiw i topników w procesach produkcji pakietów elektronicznych.

Więcej na www.renex.pl

Autor: RENEX
Tagi: news, Renex